Extra Paragraph Types - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Description
te: వివరణ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Duration
te: నిడివి

en: About
te: గురించి
