Extra Paragraph Types - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Description
az: İzahat

en: Number
az: Rəqəm

en: Icon
az: İconka

en: Text
az: Mətn

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Duration
az: Müddət

en: About
az: Haqqında

en: Styles
az: Üslublar
