Extra Paragraph Types - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Number
hi: संख्या

en: Icon
hi: चिन्ह

en: Text
hi: लेख

en: Separator
hi: पृथक्कारक

en: Duration
hi: अवधि

en: About
hi: के बारे में
