Extra Paragraph Types - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Number
hy: Թիվ

en: Text
hy: Տեքստ
