Extra Paragraph Types - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Description
kk: Сипаттама

en: Number
kk: Саны

en: Text
kk: Текст
