Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Center
sv: Centrerad

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Styles
sv: Stilmallar
