Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Center
uk: По центру

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: About
uk: Про модуль

en: Styles
uk: Стилі

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: One column
uk: Одна колонка

en: 2 Columns
uk: 2 колонки

en: Not created
uk: Не створено
