Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Center
fi: Keskellä

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: About
fi: Tietoja

en: Styles
fi: Tyylit
