Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Center
pl: Środek

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: About
pl: O stronie

en: Styles
pl: Style

en: One column
pl: Jedna kolumna
