Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Link
ja: リンク

en: Center
ja: 中央

en: Text
ja: テキスト

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: About
ja: アバウト

en: Styles
ja: スタイル

en: One column
ja: 1カラム
