Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Link
vi: Liên kết

en: Center
vi: Giữa

en: Text
vi: Văn bản

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: Image position
vi: Vị trí ảnh
