Extra Paragraph Types (EPT): Call to Action (1.4.4) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Center
hu: Középen

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: About
hu: Leírás

en: Styles
hu: Stílusok

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Mobile breakpoint
hu: Mobileszköz töréspont
