Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Image Link
sk: Prepojenie na obrázok

en: Image caption
sk: Titulok obrázku
