Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Original image
de: Originalbild

en: Image Link
de: Bild-Link

en: Image caption
de: Bildunterschrift

en: Image Style
de: Bildstil

en: Not created
de: Nicht erstellt

en: Select image style for image.
de: Wählen Sie einen Bildstil für das Bild.

en: Enable Image Lightbox
de: Bild-Lightbox einschalten

en: Display lightbox on image click.
de: Lightbox beim Anklicken eines Bildes anzeigen.

en: Select image style for lightbox image.
de: Wählen Sie den Bildstil für das Leuchtkastenbild.
