Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Text
fr: Texte

en: Image Gallery
fr: Galerie Image

en: Fluid grid
fr: Grille fluide

en: 1 column
fr: 1 colonne

en: 2 columns
fr: 2 colonnes

en: Not created
fr: Non créé
