Extra Paragraph Types - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Link
sv: Länk

en: Settings
sv: Inställningar

en: Open
sv: Öppen

en: Button
sv: Knapp

en: Close
sv: Stäng

en: Button type
sv: Knapptyp

en: About
sv: Om

en: Button text
sv: Knapptext
