Extra Paragraph Types - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Link
te: లింకు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Open
te: తెరువు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Close
te: మూసివేయి

en: About
te: గురించి

en: Button text
te: బొత్తపు పాఠ్యం
