Extra Paragraph Types - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Open
da: Åben

en: Text
da: Tekst

en: Button
da: Knap

en: Close
da: Luk

en: Button type
da: Knap-type

en: About
da: Om

en: Button text
da: Knaptekst
