Extra Paragraph Types - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Open
sk: Otvorené

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Close
sk: Zatvoriť

en: About
sk: Informácie o
