Extra Paragraph Types - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Link
th: ลิงค์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Open
th: เปิด

en: Text
th: ข้อความ

en: Close
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ
