Extra Paragraph Types - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Text
ar: نص

en: Vertical
ar: عمودي

en: Basic
ar: الأساسي

en: Rows
ar: صفوف

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Breakpoint
ar: نقطة توقف
