Extra Paragraph Types - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Text
ms: Teks

en: Vertical
ms: Menegak

en: Basic
ms: Asas

en: Rows
ms: Barisan-barisan
