Extra Paragraph Types - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
te: స్లైడ్ ప్రదర్శన

en: Title
te: శీర్షిక

en: Settings
te: అమరికలు

en: Move
te: తరలించు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Direction
te: దిశ
