Extra Paragraph Types - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Move
ja: 移動

en: Horizontal
ja: 水平

en: Vertical
ja: 垂直

en: Randomize
ja: ランダマイズ

en: Fade
ja: フェード

en: Slide
ja: スライド

en: Animation speed
ja: アニメーション速度

en: Reverse
ja: 逆順

en: Animation
ja: アニメーション

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Direction
ja: 方向

en: Paragraphs
ja: パラグラフ
