Extra Paragraph Types - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Move
ca: Mou

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Direction
ca: Direcció

en: Navigation settings
ca: Paràmetres de navegació
