Extra Paragraph Types - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Title
fi: Otsikko

en: Settings
fi: Asetukset

en: Move
fi: Siirrä

en: Text
fi: Teksti

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Randomize
fi: Satunnaista

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Direction
fi: Suunta

en: Pause
fi: Pysäytä

en: Slideshow speed
fi: Diaesityksen nopeus
