Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Title
hu: Cím

en: Settings
hu: Beállítások

en: Move
hu: Mozgatás

en: Text
hu: Szöveg

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Reverse
hu: Fordított

en: Animation
hu: Animáció

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Direction
hu: Irány

en: Pause
hu: Szünet

en: Item margin
hu: Elem margója

en: Slideshow speed
hu: Diavetítés sebessége

en: Max items
hu: Elemek legnagyobb megengedett száma
