Extra Paragraph Types - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ku: پیشانگەسلاید

en: Title
ku: ناونیشان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Text
ku: دەق

en: Randomize
ku: تێکەڵوپێکەڵکردن

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
