Extra Paragraph Types - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: Direction
ne: दिशा

en: Slide Image
ne: स्लाइड प्रतिमा
