Extra Paragraph Types - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Title
be: Загаловак

en: Settings
be: Налады

en: Text
be: Тэкст

en: Randomize
be: Выбар выпадковага параметра

en: Direction
be: Накірунак
