Extra Paragraph Types - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Text
cy: Testun

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Reverse
cy: Yn ôl

en: Direction
cy: Cyfeiriad
