Extra Paragraph Types - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Settings
et: Seaded

en: Move
et: Liiguta

en: Text
et: Tekst

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Direction
et: Suund

en: Pause
et: Peata
