Extra Paragraph Types - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Title
oc: Títol

en: Settings
oc: Paramètres

en: Text
oc: Tèxte

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Randomize
oc: Rendre aleatòri

en: Reverse
oc: Inversat

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: Direction
oc: Direccion
