Extra Paragraph Types - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Move
pl: Przenieś

en: Text
pl: Tekst

en: Horizontal
pl: Poziomo

en: Vertical
pl: Pionowo

en: Randomize
pl: Wylosuj

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Animation speed
pl: Prędkość animacji

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Animation
pl: Animacja

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Direction
pl: Kierunek

en: Pause
pl: Pauza

en: Slideshow speed
pl: Szybkość pokazu slajdów

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Navigation settings
pl: Ustawienia nawigacji
