Extra Paragraph Types - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Title
ru: Заголовок

en: Settings
ru: Настройки

en: Move
ru: Перенести

en: Text
ru: Текст

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Randomize
ru: Случайно

en: Fade
ru: Плавное появление

en: Slide
ru: Слайд

en: Animation speed
ru: Скорость анимации

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Animation
ru: Анимация

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Direction
ru: Направление

en: Pause
ru: Пауза

en: Slideshow speed
ru: Скорость слайд-шоу

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Navigation settings
ru: Настройки навигации

en: Not created
ru: Не создано
