Extra Paragraph Types - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Title
tr: Başlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Move
tr: Taşı

en: Text
tr: Metin

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Randomize
tr: Rastgele belirle

en: Fade
tr: Açılma/kararma

en: Reverse
tr: Ters

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: Direction
tr: Yön

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur
