Extra Paragraph Types - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Move
vi: Di chuyển

en: Text
vi: Văn bản

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Randomize
vi: Ngẫu nhiên

en: Fade
vi: Mờ

en: Slide
vi: Trượt

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Reverse
vi: Ngược

en: Animation
vi: Hoạt ảnh

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Direction
vi: Hướng

en: Pause
vi: Tạm dừng
