Extra Paragraph Types - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Settings
de: Einstellungen

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: Rel attribute
de: <code>rel</code>-Attribute

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte

en: Margin top
de: Außenabstand oben

en: Open in new tab
de: In neuer Registerkarte öffnen
