Extra Paragraph Types - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Link
es: Enlace

en: Settings
es: Configuración

en: Paragraph
es: Párrafo

en: nofollow
es: no seguir

en: Rel attribute
es: Atributo Rel
