Extra Paragraph Types - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Link
fr: Lien

en: Settings
fr: Paramètres

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Rel attribute
fr: attribut Rel

en: Menu Links
fr: Liens du menu
