Extra Paragraph Types - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Fill
nl: Vulling

en: Auto
nl: Automatisch

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Tab title
nl: Tabbladtitel

en: Tab content
nl: Tabbladinhoud

en: Vertical tabs
nl: Verticale tabs

en: Styles
nl: Stijlen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Not created
nl: Niet aangemaakt
