EPT Tiles (1.4.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: On
bg: Включи

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Text
bg: Текст

en: Off
bg: Изключи
