EPT Tiles (1.4.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Text
pl: Tekst

en: Off
pl: Wyłączony

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Styles
pl: Style

en: Paragraphs
pl: Akapity
