Extra Paragraph Types - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: On
bg: Включи

en: Links
bg: Връзки

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Text
bg: Текст

en: Off
bg: Изключи
