Extra Paragraph Types - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: On
fa: روشن

en: Links
fa: پیوندها

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Text
fa: متن

en: Off
fa: خاموش

en: Styles
fa: استایل ها
