Extra Paragraph Types - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: On
hu: Be

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Text
hu: Szöveg

en: Off
hu: Ki

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Two columns
hu: Két oszlop

en: Styles
hu: Stílusok

en: One column
hu: Egy oszlop

en: Three columns
hu: Három oszlop
