Extra Paragraph Types - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: On
mr: वर

en: Links
mr: दुवे

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Settings
mr: संरचना

en: Text
mr: अक्षर

en: Off
mr: बंद
