Extra Paragraph Types - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ
