Extra Paragraph Types - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: On
nn: På

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Off
nn: Av
