Extra Paragraph Types - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: On
uk: Увімкнено

en: Links
uk: Посилання

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Text
uk: Текст

en: Off
uk: Вимкнено

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Two columns
uk: Дві колонки

en: Tiles
uk: Черепиця

en: Styles
uk: Стилі

en: One column
uk: Одна колонка

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Three columns
uk: Три колонки
